Grozs

Par mums

Par mums

Uzņēmums “Raunas Bruģakmens” Latvijas tirgū darbojas kopš 2002. gada piedāvājot plašu betona izstrādājumu klāstu, kas izgatavoti saskaņā ar mūsdienu vibropreses tehnoloģiju: bruģakmens, bruģakmens plāksnes, ceļa un ietvju apmales, dažādi dekoratīvie elementi utt. Gandrīz katrs no piedāvātajiem produktu veidiem var tikt veidots dažādos krāsu risinājumos, lai panāktu pilnīgu saderību ar jūsu vietas arhitektūras un dizaina funkcijām.

Mūsu produktu priekšrocība ir tā, ka tā ir izgatavota saskaņā ar progresīvu tehnoloģiju, pievienojot īpašus maisījumus un piedevas, kas ievērojami palielina izturību, uzticamību un citas produktu īpašības. Betona izstrādājumiem, kas izgatavoti saskaņā ar šo tehnoloģiju, ir stingra ģeometrija, kas ievērojami atvieglo darbu būvniecībā vai objektu remontā. Tas viss padara šāda veida izstrādājumus īpašus.

Piedāvājam Jums iepazīties ar mūsu produktu katalogu, kā arī papildus gatavajiem ražojumiem “Raunas Bruģakmens” piedāvā pilnu projektēšanas, ieklāšanas, apzaļumošanas un labiekārtošanas darbus izmantojot pašu ražotu produkciju.

Galerija

Tehnoloģijas

Uzņēmuma produkcija ir augsti novērtēta akreditētās un sertificētās laboratorijās. Raunā ražotais bruģakmens ir ieguvis vairākus kvalitātes atzinumus, kas iegūti augsti novērtējot bruģakmens sastāvu: kvalitatīva cementa un tikai Raunas novadā iegūstamās grants masa.

Sadarbības partneri

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes – nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Uzzini vairāk!