Grozs

Par mums

SIA “Raunas Bruģakmens”

Uzņēmums SIA “Raunas Bruģakmens” Latvijas tirgū darbojas jau no 1999.gada, bet zīmols neatkarību ieguva 2002.gadā, kad durvis vēra mūsu bruģakmens ražotne. Rūpnīca atrodas Raunas novadā, mazā ciematiņā Cimza. 

Rūpnīcā tiek izmantota profesionālā Austrijā ražotas betona izstrādājumu ražošanas iekārta, kas nodrošina to, ka spējam saražot augstas precizitātes, blīvuma un noteiktajiem standartiem atbilstošu bruģakmeni un ceļu, ietvju apmales. 

Uzņēmumā darbojoties jauniem un mērķtiecīgiem cilvēkiem esam sasnieguši ļoti lielus realizētās produkcijas apjomus, kļūstot par vienu no dzirdētākajiem un atpazīstamākajiem betona bruģakmens un apmaļu ražotājiem Latvijā.

Mūsu svarīgakie notikumi:

2002.gadā dibināts SIA Raunas Bruģakmens

2003.gadā SIA Raunas Bruģakmens tika apbalvots ar Nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības atbalsta programmas godalgu „Pilsēta dodas laukos” par jaunu darba vietu radīšanu

2005.gadā SIA „Raunas Bruģakmens” tika apbalvots kā „Rajona uzņēmējs” par veiksmīgu sadarbību ar pašvaldību

Ik katru gadu uzņēmums saņem Pateicības par līdzfinansēšanu dažādos sporta veidos un Pašvaldības pasākumu līdzfinansēšanā.

Galerija

Tehnoloģijas

Uzņēmuma produkcija ir augsti novērtēta akreditētās un sertificētās laboratorijās. Raunā ražotais bruģakmens ir ieguvis vairākus kvalitātes atzinumus, kas iegūti augsti novērtējot bruģakmens sastāvu: kvalitatīva cementa un tikai Raunas novadā iegūstamās grants masa.

Sadarbības partneri

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes – nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Uzzini vairāk!