Grozs
Atpakaļ

Bruģakmens

Kā izvēlēties sev piemērotāko bruģakmens veidu?

Bruģakmens ir ārkārtīgi izturīgs segums, ko izmanto ceļu, rotaļu laukumu, ietvju, kāpņu, pagalmu vai citu vietu bruģēšanai. Bruģakmeņi var tikt izgatavoti no māla, akmens, betona, klinkera vai granīta. Viens no spēcīgākajiem bruģakmeņiem ko ražojam arī mēs SIA „Raunas Bruģakmens” tiek uzskatīts par betonu, kas arī ir visizplatītākais. Lai izvēlētos sev piemērotāko bruģakmens veidu, jums jāatbild uz trim jautājumiem, kas palīdzēs jums pieņemt labāko lēmumu.

 

Taisnstūrveida vai nestandarta formas bruģakmens?

Kvadrātveida un taisnstūrveida bruģi bieži dēvē par standartiem, tie ir lieliski piemēroti pagalmiem, celiņiem, terasēm, laukumiem un citām ietves virsmām, kuras netiks pakļautas smagām slodzēm. Nestandarta formas bruģis – kaula formas vai gofrēta sigma,unicoloc ir ar lielāku saķeri vienam ar otru un iztur lielākas slodzes. Šīs formas bruģi ir piemēroti arī pagalmiem un vietām, kas pakļautas lielākām slodzēm.

Vai vēlaties krāsainu bruģi?

Betona bruģakmenim, iespējams, ir vislielākā krāsu izvēle, to krāsu iegūst, pievienojot īpašus pigmentus. Krāsu gamma ir iespējama no baltas līdz melnai, un tiem, kas vēlas ekskluzivitāti var izvēlēties divu krāsu bruģakmeni vienā: viena puse ir brūna, bet otra – melna vai citas krāsu kombinācijas ko sauc par kolormiksu.

Kāda biezuma bruģakmens ir nepieciešams jūsu segumam?

Privātajos, rūpnieciskajos un komerciālajos objektos seguma prasības ir atšķirīgas.

Gājēju celiņiem,taciņām,parkiem,sporta laukumiem,bērnudārziem, promenādēm un terasēm privātmājās ieteicams bruģakmens biezums- 5 cm

Seguma daļām, pa kurām kursēs vieglais transports, iebraucamie celiņi,auto stāvvietas u.c. – no 6 cm

Rūpniecisko un komerciālo objektu seguma slodzes aprēķina projektētāji un tiek izvēlēts pareizais biezums, kas vislabāk iztur slodzes. Šāda veida segumam ieteicams izmantot bruģakmeni no 8 līdz 10 cm biezumā.

Atbildot uz visiem šiem jautājumiem, jūs izvēlēsieties sev piemērotāko bruģakmens veidu, bet, ja jums joprojām ir radušies jautājumi, sazinieties ar mūsu konsultantiem, kuri palīdzēs jums atrast risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes – nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Uzzini vairāk!