Grozs
Atpakaļ

Apmales

Ceļa apmales ir svarīga ielas sastāvdaļa, kas atdala brauktuvi no ietvēm vai zaļajām joslām palielinot satiksmes drošību.

Mēs ražojam, mūsdienīgas, kvalitatīvas un izturīgas ceļu un ietvju apmales, kas atbilst Eiropas Savienības standartiem, un ieklāšanas darbi un to posmi atbilst Būvniecības tehnisko noteikumu prasībām. Dažādas ceļa un zāliena sānu konfigurācijas, kas pielāgotas īpašām vajadzībām, palīdz vienmērīgi veidot pārejas, ieejas daudzdzīvokļu un privātmāju pagalmos, ielu pagriezienus vai krustojumus, dažādu mērķu teritorijas, tostarp degvielas uzpildes stacijas, lielveikalus, autostāvvietas utt.

Ceļa apmaļu formas:

Ceļu un ietvju apmales pēc būtības atšķiras pēc to izturības; ceļa apmales ir masīvākas, uz kurām attiecas augstākas prasības izturībai pret vides ietekmēm.

Ceļu un ievju apmaļu atjaunošana un uzturēšana. Ceļu un ietvju apmales ziemā visbiežāk skar sniega tīrītāji un smagie transportlīdzekļi, ja tie nejauši uzskrien/pieskaras uz ietvēm un celiņiem, kurus atdala apmales. Ceļu un ietvju apmales necieš no ziemas un vasaras temperatūru svārstībām, ja tās ir pareizi uzstādītas, pamatne ir pareizi uzstādīta un pats materiāls ir kvalitatīvs.

Gada laikā mēs uzstādām apmēram 5 km ceļa apmales, ieklājam apmēram 10’000 m2 bruģakmeņa, izlīdzinām un iesējam zaļās zona ar zāli. Veiktajam darbam tiek nodrošināta 2 gadu garantija.

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes – nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Uzzini vairāk!